Kam na dovču

Všetko čo súvisí s cestovaním a životným štýlom.

Kam na dovču

Poslaťod Miloš36 » 20 Máj 2019, 10:19

Čaves. Kam na dovču tento rok. Chcem niečo iné ako Chorvácko a Taliansko. Ale cenovo dostupné
  • 0

Miloš36
náhodný diskutér
náhodný diskutér

Pohlavie: Muž
Reputácia: 0

Re: Kam na dovču

Poslaťod Mateasi » 26 Júl 2019, 12:07

Prečo nie Chorvatsko ? Podla mna najlepsie more, ale ved skusit mozes aj Grecko alebo Francuzsko, Nice myslim,ze sa to vola, tam je pekne. Alebo chodte na jachtu a nemusitee sa limitovat na jedno miessto a uvidis toho viac. Slovinsko ma pekny Port Oroz.
  • 0

Mateasi
občasný diskutér
občasný diskutér

Pohlavie: Muž

Poslaťod Bambulka » 01 Aug 2019, 15:09

my vezmeme bicykle a utom sa budeme presuvat a bicyklovat. Takže sme to pojali ako aktivnu dovolenku
  • 0

Bambulka
diskutér
diskutér

Pohlavie: Žena

Poslaťod dianka45 » 05 Aug 2019, 11:59

suhlasim. Aktivna dovolenka po potulkach na bicykli je najlepšia
  • 0

dianka45
diskutér
diskutér

Poslaťod michaela95 » 08 Aug 2019, 22:24

Ahoj,

ja úplne odporúčam bývalu Juhosláviu. Letenky lacné a o ubytku ani nehovorím. V prvom rade Skopje v Macédonsku. Tam som síce ešte nebola, ale chystám sa skoro. Mesto je nádherné, plné histórie a prírody. Navyše ním preteká aj rieka, takže o kúpanie by som sa nebála. Isto nájdete fajn vodné plochy :D
Druhé mesto, ktoré som sama navštívila je Sofia v Bulharsku. Tiež krásne mesto s množstom parkov :) Oplati sa vidieť. Navyše dosť cítite tu kultúru a vplyv okolitých krajín, ako je Grécko, turecko no i Rusko. A gastronomia je na tom všetko naj naj. Bulharska kuchyňa je jednoznačne lepšia ako tá talianska. Ja som sa zašubila do ich jedál, hlavne original šopský šalát. Navyše ak chcete more, môýte skúsiť Burgas. Letenky sú v ok cene a ubytko nájdete lacné.
Ak by ste si to ešte rozmysleli s Talianskom, tak odporúčam Bolognu. Jedno z najkrajších miest aké som videla. Nádherná architektúra a historu cítite odvšadiaľ. Fotky vám budú všetci závidieť. Navyše je mega to, že dve hodky vlakom a ste pri mori, prípadne v Miláne alebo v Benátkach. Geniálne umiestnené mesto.

Čo sa týka ubytka, tak určite chodte najprv cez airbnb, až potom booking. Airbnb je lacnejšie a navyše mate priamy kontakt s domácimi, čo je super. Prináša to mnoho zaujímavých zážitkov. navyše sa nebojte toho, že by ste nemali sukromie. To je vždy zaručené. Nikdy som s tým problém nemala.
Navyše airbnb prináša mnoho super ponúk. Tuším po dvoch pobytok objednaných cez airbnb som získala zľavu 300KĆ, čo poteší, aj ked to nie je veľa. Ale neviem presné podmienky :). Inak pre ďalšie zľavy odporúčam čeknuť stránku https://www.kodino.com/sk/obchod/airbnb/ , kde nájdete všetky infošky o zľavách. Hlavne si pozerajte zľavy pri ubytku, ale aj pri letenkách. Určite odporučam wizzari alebo raynair :). Zatiaľ žaidny problém nebol.

Ak budeš mať nejaké otázky na mňa, kľudne mi odpíš. Rada pomôžem :)

Neech si už vyberiete čokoľvek, hlavne si to užite.
  • 0

michaela95
náhodný diskutér
náhodný diskutér

Poslaťod MAriG » 06 Sep 2019, 12:09

my to mame aj na bicykli, aj na kolobežke
  • 0

MAriG
diskutér
diskutér

Späť na Cestovanie, životný štýl

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť