Vekra okná skúsenosť

Pre všetkých domácich majstrov. Tu sa môžte podeliť o svoje nápady.

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod Miloš36 » 20 Máj 2019, 13:04

Tak súhlasím ak si niekto môže dovoliť drevené okná tak určite nech si ich dá. Také materiály ako drevo alebo kameň by sa mi veru v mojom príbitku páčili. Je to pekná kombinácia, keď vidím niekedy tie návrhy tak si len vzdychnem☹ Ale každý nech sa snaží si urobiť útulné bývanie za to čo má. Netreba si závidieť
  • 0

Miloš36
náhodný diskutér
náhodný diskutér

Pohlavie: Muž
Reputácia: 0

Poslaťod Heggos » 22 Máj 2019, 08:14

Tak to určite. Treba sa uspokojiť s tým čo máme alebo na čo máme. My sme si vyberali tiež len plastové okná s dekorom dreva. Je to pekné a cenovo dostupné. Ja sa nepotrebujem chvastať že mám neviem aké drahé okná. Aj tieto od Vekry mi spĺňajú čo som potreboval a som spokojný. Ešte aj cenovo ma vyšli lepšie ako som očakával – neviem možno bola dáka tá akcia. 
  • 0

Heggos
náhodný diskutér
náhodný diskutér

Poslaťod Bendy » 25 Jún 2019, 12:34

my máme Slovaktual a sme spokojní
  • 0

Bendy
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod OndrejJ » 26 Jún 2019, 07:55

Konro píše:OndrejJ - Tak už sme sa boli teda aj pozrieť a aj sme objednali, takže sme ani neváhali. Majú fakt dobrý výber tak bolo ž čoho vybrať. Na ďaľší mesiac už ich budeme mať tak som zvedavý.

Tak ako ste teda dopadli, máte ich už? Nám ich založili začiatkom roka a paráda. Konečne máme okná čo sa nezasekávajú a neprefukujú. Verím že aj v zime bude u nás teplejšie. Ešte by sme chceli aj interiérové dvere porobiť ale troška chceme pošetriť, predsa len sme sa vyhádzali :)
  • 0

OndrejJ
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod Konro » 30 Júl 2019, 10:54

OndrejJ píše:
Konro píše:OndrejJ - Tak už sme sa boli teda aj pozrieť a aj sme objednali, takže sme ani neváhali. Majú fakt dobrý výber tak bolo ž čoho vybrať. Na ďaľší mesiac už ich budeme mať tak som zvedavý.

Tak ako ste teda dopadli, máte ich už? Nám ich založili začiatkom roka a paráda. Konečne máme okná čo sa nezasekávajú a neprefukujú. Verím že aj v zime bude u nás teplejšie. Ešte by sme chceli aj interiérové dvere porobiť ale troška chceme pošetriť, predsa len sme sa vyhádzali :)

Áno máme ich od apríla. Niečo nám do toho prišlo tak sme museli posunuť termím. Ale nebol s tým problém tak som bol rád. Hlavne že nerobili problém.
  • 0

Konro
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod OndrejJ » 05 Sep 2019, 11:12

Tak je dobre, hlavne že to máme z krku a že v zime konečne dačo pošetríme na kúrení. Dvere sme si už vybrali z ponuky, síce len také jednoduché bez zasklenia so skrytými pántami. No ale ako sa vraví v jednoduchosti je krása
  • 0

OndrejJ
občasný diskutér
občasný diskutér

Predchádzajúci

Späť na Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia