Stránka 1 z 1

očne tiene

PoslaťNapísal: 29 Jún 2019, 13:27
od Karolka
použivate niektora očne tiene? Viete mi doporučit nejake kremove, nie praškove, ktore vydržia ,,cely den,, a nezleju sa do jednej linky?

Re: očne tiene

PoslaťNapísal: 27 Júl 2019, 14:19
od Mareri
nepouživam žiadne, ale zato som si kupila serum na mihalnice a poriadnu maskaru. Mam radšej dlhe a huste mihalnice ( nie umele) než očne tiene.

Re: očne tiene

PoslaťNapísal: 29 Júl 2019, 22:38
od AnickaDusicka
tiež žiadne neouživam. Použivam iba maskaru na obočie a klasicku maskaru. Tiene sa mi nepačia.

Re: očne tiene

PoslaťNapísal: 30 Júl 2019, 23:02
od Hanička
ani ja tiene nepouživam. Už sa to nepouživa. Potom to vyzera velmi prekombinovane. radšej zvyraznit mihalnice a pery, stačí to

Re: očne tiene

PoslaťNapísal: 05 Aug 2019, 11:12
od snake_keeper
Dovolím si nesúhlasiť, som vyštudovaná vizážistka a venujem sa make upu aktívne už nejakú dobu a práve teraz prichádza veľký boom čo sa týka očných tieňov. Ja by som určite nešla do krémových, krémové sa používajú väčšinou len ako podklad pod práškové tiene. Ak sa tomu plánujete venovať viac, tak by som si zaobstarala kvalitné očné tiene, nie z drogérie, ale zainvestovala do toho o pár euro viac a kúpila nejaké, ktoré naozaj vydržia celý deň a budú poriadne pigmentované. Ak chcete niečo cenovo prijateľné ale kvalitné, tak choďte do značky Nyx. Nájdete to na Notine ale aj na ich stránke, kde sa dá objednať, príde vám to kuriérom do pár dní.