Stránka 1 z 1

Cestovanie s kočíkom v autobuse

PoslaťNapísal: 12 Feb 2015, 15:05
od NikoletaH
Prosím potrebovala by som poradiť. Potrebujem si kúpiť detský kočík, ale aby bol ľahučký, keďže väčšinou cestujem mhd nemám auto. Čiže na nejakú ľahkú a rýchlu manipuláciu, ale zas aby nebol príliš maličký pre dieťa, aby tam nebolo stlačené.. Predsa chcem ho využiť čo najdlhšie nielen kým má pár mesiacov. Dík ;)

Re: Cestovanie s kočíkom v autobuse

PoslaťNapísal: 13 Feb 2015, 23:52
od enzo
ahoj, väčšina autobusov sa už dnes robí nízkopodlažných kvôli vozíčkarom a práve kočíkom, čiže je jedno aký kočík si kúpiš, manipulácia s ním je jednoduchá... problém by mohol vzniknúť jedine vtedy, ak by si si kúpila obludu ktorá sa nevojde do dverí, ale taký široký som ešte nevidel :D

Re: Cestovanie s kočíkom v autobuse

PoslaťNapísal: 17 Apr 2015, 09:37
od denisssa
NikoletaH píše:Prosím potrebovala by som poradiť. Potrebujem si kúpiť detský kočík, ale aby bol ľahučký, keďže väčšinou cestujem mhd nemám auto. Čiže na nejakú ľahkú a rýchlu manipuláciu, ale zas aby nebol príliš maličký pre dieťa, aby tam nebolo stlačené.. Predsa chcem ho využiť čo najdlhšie nielen kým má pár mesiacov. Dík ;)

dnes je na trhu naozaj množstvo kočíkov, ktoré sú kvalitné, nie príliš drahé a zároveň ľahké a jednoduché na manipuláciu... tiež som riešila dilemu, aký kočík, obehali sme kamenné obchody, tam som si vybrala značku a nakoniec som si ho objednala cez eshop a ušetrila ešte niekoľko desiatok eur ;-)

Re: Cestovanie s kočíkom v autobuse

PoslaťNapísal: 18 Jún 2015, 08:33
od denisssa
aj ja riešim podobný problém, hľadám ľahký kočík, ale zároveň nemám zbytočné peniaze na to, aby som zaňho dala viac ako 400€ - poradíte pri výbere?

Re: Cestovanie s kočíkom v autobuse

PoslaťNapísal: 14 Júl 2015, 14:20
od Miko2244
Je to velmi individualne. väčšina kočíkov sa tvári, že je ideálny, ale ani jeden nieje. Naozaj si musis urcit priority, co potrebujes viac, co menej. Skus si precitat toto ***spam odstránený***, mozno ti to pomoze pri vybere. :)

Re: Cestovanie s kočíkom v autobuse

PoslaťNapísal: 22 Mar 2018, 14:00
od panpulon
Dnes uz je 90% MHDnizkopodlaznej takze by si nemala mat problem. Nemusis ho ani zdvihnut. Inak pekne a dobre kociky maju v centre BA za My tesco(kamenne namestie).