Teplomer pre dieťa

Diskusia na témy, ktoré sa inam nevošli.

Teplomer pre dieťa

Poslaťod marty357 » 17 Sep 2015, 13:49

Čaute, čaute. :) Môjmu staršiemu bratovi sa čoskoro narodí dieťa a bol som poverený výberom teplomera ako darček. Jedinou povinnou špecifikáciou je, že to má byť bezkontaktný teplomer, viac požiadaviek nemali. Máte nejaké rady, aký a kde kúpiť? Ďakujem! :)
  • 0

Obrázok užívateľa
marty357
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 25 Aug 2015, 13:51
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 0


Re: Teplomer pre dieťa

Poslaťod blahova.lucia » 17 Sep 2015, 15:40

Ja ti môžem poradiť teplomer truelife care. Máme ho už pár mesiacov a sme naozaj spokojní, i keď nepatríme k tým rodinám, čo bývajú často choré, tak sa to naozaj zíde aj mimo tieto obdobia (kontrola psa po očkovaní, teplota pri varení, atď..). :) Ale kde sme ho kupovali ti bohužiaľ neporadím, už je to pomerne dávnoa kupoval to muž, tak si to nepamätám. :(
  • 0

Obrázok užívateľa
blahova.lucia
náhodný diskutér
náhodný diskutér
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 12 Aug 2015, 15:39
Pohlavie: Žena
Bydlisko: Poprad
Reputácia: 0

Re: Teplomer pre dieťa

Poslaťod jankacierna » 17 Sep 2015, 19:03

Ahojte :) Ja tiež môžem odporučiť hore uvedený TrueLife Care. Okrem rýchleho merania brat s manželkou určite ocenia podsvietenie, ktoré sa hodí najmä v noci, keď nebudú chcieť rušiť malé svetlom. My sme ho kupovali z alzy, tu: https://www.alza.sk/truelife-care-q7-mo ... 70.htm?o=1 :)
  • 0

Obrázok užívateľa
jankacierna
náhodný diskutér
náhodný diskutér
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 18 Aug 2015, 15:15
Pohlavie: Žena
Bydlisko: Zvolen
Reputácia: 0

Re: Teplomer pre dieťa

Poslaťod marty357 » 23 Sep 2015, 13:14

Ďakujem obom za radu. Mrkol som na to a pravdepodobne i na vás dám a kúpim. Díky! :yahoo:
  • 0

Obrázok užívateľa
marty357
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 25 Aug 2015, 13:51
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 0


Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron