Stránka 1 z 1

zdravý životný štýl= proteinová strava?

PoslaťNapísal: 15 Jún 2015, 22:25
od AnickaDusicka
Ahojte. Chcel by som vážne podiskutovať o kladoch a záporoch ketónovej/proteinovej stravy/diety. Už som na pár fórach písala, rada by som sa aspoň tu dozvedela niečo konštruktívne ( a nie vyskúšaj Ducana atd..) je tu niekto a podelí sa so mnou o skúsenosti/podiskutuje o jedálničku a zdravotných benefitoch ? ďakujem a dúfam, že rozvinieme jednu príjemnú debatu :)

Re: zdravý životný štýl= proteinová strava?

PoslaťNapísal: 20 Jún 2015, 23:20
od darling86
Ahoj Anicka. :hi: A v čom konkrétne potrebuješ poradiť. Ja sa stravujem už dlhšiu dobu (pol roka) na tomto základe (schválne to takto nazývam, lebo to neberiem ako dietu, ale dlhodobú zmenu). Máš niečo, čo nevieš, čo ťa zaujíma?

Re: zdravý životný štýl= proteinová strava?

PoslaťNapísal: 24 Jún 2015, 15:49
od AnickaDusicka
Ahoj. No najradšej všetko :D potrebujem poradiť s receptami (vôbec neviem, čo si variť zrazu, som vychovávaná na slovenskej kuchyni ) s nejakými tipmi, prípadne ako to urobiť, aby som s tým nezabila denne hodiny a hodiny, ktoré samozrejme nemám. A na nejaké dvojhodinove cvičenie denne k tomu, to už vôbec nie. Pri mojom pracovom tempe ani čas, ani energiu... dá sa niečo také poradiť? :shock: Ako to robíš ty?

Re: zdravý životný štýl= proteinová strava?

PoslaťNapísal: 27 Jún 2015, 22:02
od darling86
Takto... na rcepty ti viem odporúčať jednu stránku (prosím admini nemažte to, jedná sa len o zadarmo online veci, ktoré majú poradiť, nie reklamu) ... http://ketofit.sk/receptar-ketofit/ tu nájdeš recepty, aj polievky, aj hlavné jedlá aj ostatn=e mám vyskúšané a niektoré sa fakt oplatí vyskúšať. :euforia: a ak by si chcela nejaké komplexnejšie rady, majú tam e-book zadarmo, kde je čo robiť a čo nerobiť.... a ešte sú tam aj odborné články.... tak skús prelustrovať a uvidíš :)

Re: zdravý životný štýl= proteinová strava?

PoslaťNapísal: 28 Jún 2015, 23:50
od AnickaDusicka
Ahoj darling... nooo díky moc za rady! kukám na ten ketofit a vyzerá, že by to mohlo vyriešiť ten môj nedostatok času :))) stratila som viac peňazí za blbosti :D vyskúšam :) ak nezabudnem , napíšem ako a čo :)

Re: zdravý životný štýl= proteinová strava?

PoslaťNapísal: 09 Jún 2016, 15:58
od adelaide
ja som dostala od sestry na narodeniny balíček Keto Diet. To je tiež ketónová diéta. Chcela by som schudnúť, najlepšie cca 10 kíl, do plaviek. Máte s ňou skúsenosti? Sestra mi ju odporúča, pekne schudla, no na fórach sú reakcie rôzne. Vyskúšali ste to niekto?