Skúsenosť s oknami od Incon

Diskusia na témy, ktoré sa inam nevošli.

Re: Skúsenosť s oknami od Incon

Poslaťod Miros » 06 Dec 2021, 13:03

Peter50 píše:Ceny sú celkom ok, tiež nad nimi uvažujeme a už sme si dali aj urobiť nejaké ponuky. Nevravím že je to mega rozdiel v porovnaní s inými ale aj pár ušetrených Euro sa zíde.

No to je pravda, že ceny sú viacmenej všade podobné. Ale zase na druhej strane nás presvedčila aj rýchla komunikácia s firmou. Nemuseli sme na nič čakat a všetko nám vždy poslali obratom keď sme si dávali robiť napríklad objednávku. A okná nám urobili tiež rýchlo a podľa toho čo som videl si dávali na všetkom záležať. No ale hlavne konečne budeme mať teplo cez zimu a som rád že sa to stihlo.
  • 0

Miros
občasný diskutér
občasný diskutér

Pohlavie: Muž
Reputácia: 0

Poslaťod Peter50 » 10 Jan 2022, 20:40

Tiež nám prídu celkom spoľahlivý. Vždy keď som niečo potreboval tak boli k dispozícii ihneť a poradili. Takže pravdepodobne po novom roku začneme už niečo pomaly riešiť.
  • 0

Peter50
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod Piros » 07 Feb 2022, 17:57

Za mnňa dobrá firma. Ideme stavať tento rok a boli sme sa pozrieť v showroome Incon Premium v Korze. Máme urobené dve ponuky na plastové a zatiaľ sme ani inde nehľadali. Veľmi nám poradili a pomohli pri výbere, za čo som bol rád, keďže sa do takýchto vecí moc nerozumiem.
  • 0

Piros
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod Miros » 14 Feb 2022, 18:29

Verím, že budete spokonjní. Tiež sme to tak mali, dali sme si urobiť asi dve u nich viac sme neriešili. No a urobili sme dobre.
  • 0

Miros
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod Piros » 11 Mar 2022, 11:02

Miros píše:Verím, že budete spokonjní. Tiež sme to tak mali, dali sme si urobiť asi dve u nich viac sme neriešili. No a urobili sme dobre.

Veď práve ja keď som niekde spokojný tak nič iné neriešim. Dobrá komunikácia a prístup ku zákzníkovy je proste dôležitý a u nich som sa toho dočkal.
  • 0

Piros
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod Péter » 06 Apr 2022, 18:01

S Inconom určite nič nepokazíte. Moja osobná skúsenosť je dobrá od objednávky po samotnú montáž.
  • 0

Péter
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod Miros » 23 Máj 2022, 13:42

Péter píše:S Inconom určite nič nepokazíte. Moja osobná skúsenosť je dobrá od objednávky po samotnú montáž.

No tiež nie je nič čo by som vytkol. Takže super.
  • 0

Miros
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod MartinD » 07 Júl 2022, 12:51

Dávali ste si nekto aj parapety, sieťky a dvere od Inconu? Chceli by sme meniť okná u nich ale rozhodli sme sa, že by sme to urobili komplet aj s interiérovými dverami. Postupne chceme prerobiť celý dom a nechce sa nám zakaždým hľadať niekoho iného na konkrétnu vec.
  • 0

MartinD
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod Péter » 12 Júl 2022, 13:04

MartinD píše:Dávali ste si nekto aj parapety, sieťky a dvere od Inconu? Chceli by sme meniť okná u nich ale rozhodli sme sa, že by sme to urobili komplet aj s interiérovými dverami. Postupne chceme prerobiť celý dom a nechce sa nám zakaždým hľadať niekoho iného na konkrétnu vec.

Ja mám od Inconu k oknám len parapety:-) Dával som si také širšie.
  • 0

Péter
občasný diskutér
občasný diskutér

Poslaťod MartinD » 26 Júl 2022, 15:01

Tiež tie široké chceme, žena tam má nejaké rastlinky, kvety tak aspoň sa jej viac toho pomestí. Zatiaľ máme urobenú iba ponuku na okná takže som do Inconu volal, že nech nám spravia kompletku aby som videl či sa do najšej sumy vojdeme.
  • 0

MartinD
občasný diskutér
občasný diskutér

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia