Vekra okná skúsenosť

Pre všetkých domácich majstrov. Tu sa môžte podeliť o svoje nápady.

Vekra okná skúsenosť

Poslaťod Konro » 09 Nov 2018, 11:04

Zdravim. Chcel by som sa opýtať či náhodou niekto z vás má skúsenosti so spoločnosťou Vekra. Zháňame nové okná a aj dvere a celkom sa nám páčia ich produkty, len nepoznám nikoho kto ich pozná. Takže sa snažím získať dáke informácie o kvalite a tak. ďakujem vopred
  • 0

Konro
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 37
Registrovaný: 08 Nov 2018, 13:36
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 0


Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod Madmen » 19 Nov 2018, 13:59

Na našom byte sme zakladali okná od nich pred pár mesiacmi. Dávali sme len obyčajné plastové s trosklom ale musím povedať že sme zatiaľ spokojní. Vybavovačky išli s Vekrou rýchlo a okná sme mali zasadené tak do 3 mesiacov. Dvere od nich nemáme takže s tým ti nepomožem. Ak dačo tak sa kľudne pýtaj
  • 0

Madmen
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 09 Nov 2018, 13:31
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Zilina
Reputácia: 0

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod MAriG » 20 Nov 2018, 12:49

nemam skusenost, ale vyberaj take okna, aby si vedel dekor doladit s dekorom vchodovych dveri. vela ludi na to zapomina a potom to vyzera ako jedno velke korurkovo.
  • 0

MAriG
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 58
Registrovaný: 03 Aug 2016, 09:04
Pohlavie: Žena
Bydlisko: Komarno
Reputácia: -50

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod OndrejJ » 20 Dec 2018, 10:18

My máme momentálne vybavenú objednávku na plastové s trojsklom u nich. Budú nám ich zakladať na nový rok. Som zvedavý, ale všetko prebehlo hladko a rýchlo. Pán bol veľmi príjemný a ochotný takže sme zatiaľ spokojný. Boli ste pozrieť aj v showroome? Stojí to za to a možno by vám aj lepšie osobne poradili.
  • 0

OndrejJ
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 20 Dec 2018, 09:55
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Malacky
Reputácia: 0

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod Konro » 03 Jan 2019, 15:23

OndrejJ píše:My máme momentálne vybavenú objednávku na plastové s trojsklom u nich. Budú nám ich zakladať na nový rok. Som zvedavý, ale všetko prebehlo hladko a rýchlo. Pán bol veľmi príjemný a ochotný takže sme zatiaľ spokojný. Boli ste pozrieť aj v showroome? Stojí to za to a možno by vám aj lepšie osobne poradili.



Zatiaľ sme neboli pozrieť ale chystáme sa tento mesiac tak uvidíme. A možem sa opýtať či vás to cenovo vyjde ok alebo to je drahé. Mne osobne nevadí ked si za kvalitu troška priplatím ale zase by som preplatiť nechcel
  • 0

Konro
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 37
Registrovaný: 08 Nov 2018, 13:36
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 0

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod OndrejJ » 07 Jan 2019, 11:27

Konro píše:
OndrejJ píše:My máme momentálne vybavenú objednávku na plastové s trojsklom u nich. Budú nám ich zakladať na nový rok. Som zvedavý, ale všetko prebehlo hladko a rýchlo. Pán bol veľmi príjemný a ochotný takže sme zatiaľ spokojný. Boli ste pozrieť aj v showroome? Stojí to za to a možno by vám aj lepšie osobne poradili.



Zatiaľ sme neboli pozrieť ale chystáme sa tento mesiac tak uvidíme. A možem sa opýtať či vás to cenovo vyjde ok alebo to je drahé. Mne osobne nevadí ked si za kvalitu troška priplatím ale zase by som preplatiť nechcel


Tak ja som bol cenou celkom prekvapený, čakal som že nás to tak troška na nejaký čas zruinuje po finančnej stránke ale cena vyšla dobrá. Na ďaľší týždeň nám ich idú založiť tak sa nevieme dočkať. Može sa stať ešte že natrafíte teraz na dáku tú akciu a samozrejme záleží koľko okien chcete vymeniť.
  • 0

OndrejJ
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 20 Dec 2018, 09:55
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Malacky
Reputácia: 0

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod petrik123 » 07 Jan 2019, 12:49

máme tieto okna, len sme pred mesiacom nechali od Kružika spravit predokenne žaluzie. Je to hlavne z bezpečnostneho hladiska. Tiež to zadržiava teplo a dom vyzera lepšie
  • 0

petrik123
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 10 Aug 2016, 17:59
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Trnava
Reputácia: 0

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod Konro » 07 Feb 2019, 09:44

OndrejJ - Tak už sme sa boli teda aj pozrieť a aj sme objednali, takže sme ani neváhali. Majú fakt dobrý výber tak bolo ž čoho vybrať. Na ďaľší mesiac už ich budeme mať tak som zvedavý.
  • 0

Konro
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 37
Registrovaný: 08 Nov 2018, 13:36
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 0

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod Petter » 13 Mar 2019, 09:23

Vekru akurát zvažujeme kôli novým oknám na náš dom. Máme od nich už interiérové dvere a sme fakt spokojní. Budeme prerábať asi v lete alebo koncom leta. Po finačnej stránke si myslím že nás vyjdu ok, nakoľko máme len menší rodinný dom. Ešte sa ale rozhodujeme či by sme ostali pri plaste alebo pre zmenu skúsime možno drevo. Vždy sa mi tento materiál páčil ale nie som si istý ako je to s tou údržbou. Je to nejak náročné či stačí len to natieranie?
  • 0

Petter
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 13 Mar 2019, 08:47
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Trnava
Reputácia: 0

Re: Vekra okná skúsenosť

Poslaťod Madmen » 08 Apr 2019, 11:39

Petter píše:Vekru akurát zvažujeme kôli novým oknám na náš dom. Máme od nich už interiérové dvere a sme fakt spokojní. Budeme prerábať asi v lete alebo koncom leta. Po finačnej stránke si myslím že nás vyjdu ok, nakoľko máme len menší rodinný dom. Ešte sa ale rozhodujeme či by sme ostali pri plaste alebo pre zmenu skúsime možno drevo. Vždy sa mi tento materiál páčil ale nie som si istý ako je to s tou údržbou. Je to nejak náročné či stačí len to natieranie?



S drevom veru skúsenosť nemám ale viem že brat má drevené a fakt to nejak neni náročné. My sme s tým plastom predsa len spokojní. Inak možno by si mohol kuknúť plastové s dekorom dreva. Viem že som na ne u Vekry kukal a vyzerali fakt dobre, len na ten byt v paneláku mi to bolo škoda. A aj cenovo to je výhodnejšie ako drevo. Ale zase ak si môžete drevo dovoliť tak určite radšej to. 
  • 0

Madmen
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 09 Nov 2018, 13:31
Pohlavie: Muž
Bydlisko: Zilina
Reputácia: 0

Ďalší

Späť na Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron