Stránka 1 z 2

Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 03 Feb 2021, 11:19
od OndrejJ
Zatiaľ som okuliare ešte nekupoval a ak mám pravdu povedať tak som u očného bol asi raz pred niekoľkými rokmi. Zatiaľ som problém z očami nemal. Teraz ma začala pobolievať hlava a niekedy mám pocit, že na jedno oko vidím rozmazane. Máte niekto skúsenosť s meraním zraku v Grandopticale? Pozeral som, že sa to dá a príde mi to lepšie ako čakať mesiace kým dostanem termín u očného. Ja len či je to vyšetrenie tiež také podrobné.

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 11 Feb 2021, 15:49
od Petter
Bol som tam pred vianocami. Ponúkali meranie zadarmo tak som to využil. Keď porovnám s očným tak to bolo takmer rovnaké, výhoda že som dlho na objednanie nečakal. Takže kľudne choď.

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 23 Feb 2021, 12:10
od OndrejJ
Tak to som rád. Objednám sa tam čo najskor. Mňa práveže vždy odrádzalo to dlhé objednávanie, a to vlastne u všetkých tých špecialistov, preto nerád chodím po doktoroch:-)

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 06 Apr 2021, 12:54
od Crow
Tu som bol objednaný za pár dní, tiež si pamätám ako som sa u očného objednával aj mesiace dopredu. Proste sú tam čakačky.

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 06 Máj 2021, 17:16
od OndrejJ
Vyšetrenie bolo v pohode. Celkom rýchlo ma objednali a aj samotné vyšetrenie bolo rýchle. Okuliare už nosím, troška mi trvalo kým som si zvykol ale teraz už v pohode.

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 21 Jún 2021, 10:44
od Rodny
To meranie v Grand Opticale robia rýchlo. Už som tam bol druhý krát a nikdy nečakám dlho. Všetko vždy vysvetlia a poradia.

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 14 Júl 2021, 14:18
od Jaro
To meranie je rýchle a ani není tak nepríjemné. Moja malá dcéra ho zvládla. Mali nejakú akciu v máji tak merali zadarmo. Len to treba sledovať kedy to majú. Ale fakt super,že tam netreba tak dlho čakať na to objednanie.

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 09 Aug 2021, 09:28
od Lucy
To fakt robia? Som myslela, že to môžu len u očného. No vidno, že som ešte na vyšetrení očí nebola:-)

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 12 Aug 2021, 16:01
od Rodny
Lucy píše:To fakt robia? Som myslela, že to môžu len u očného. No vidno, že som ešte na vyšetrení očí nebola:-)

Áno normálne som sa objednal a za pár dní som išiel na meranie. Je to rýchle, a čo si pamätám tak takéto robili aj u očného. Takže je to rovnaké. Jedine ak by našli nejakú očnú vadu alebo by mali na niečo podozrenie tak by ťa asi poslali k očnému.

Re: Grandoptical skúsenosť

PoslaťNapísal: 05 Okt 2021, 14:00
od Lucy
Tak to je dobrá výhoda keď niekto nechce čakať na objednanie u doktora. A normálne sa za to platí?