Rozchod

O vzťahoch a témach s nimi súvisiacich.

Rozchod

Poslaťod Morgana » 06 Dec 2017, 11:34

Dobrý deň, chcela by som poradiť. Rozišla som sa s priateľom minulý týždeň po 2 rokoch. V skratke zhrniem dôvody, hádky pretože opakovane hral automaty, rad chodieval piť s kamarátmi, až kým mi nezačal klamať že ide už spať a pritom šiel bez mojho vedomia von s nimi zas..do rána bieleho. Na výlety sme nechodili pretože všetko prepil a prehral na automatoch, má dlhy, má pôžičky. Ale má aj dobré srdce, len je slabý sa postaviť na nohy a niečo zmeniť a byť chlap. Mne chýba a veľa razy rozmyšlam, keby sa snim tolko nehádam koli všetkým týmto veciam, možno by sa začal meniť a budovať našu buducnosť. Cez vikend som mala slabu chvilu a chcela som so späť, nech sa ku mne vráti, ale on už nechce. A tomuto neviem pochopiť, prečo je to on čo sa už nechce vrátiť.
  • 0

Morgana
náhodný diskutér
náhodný diskutér
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 06 Dec 2017, 11:22
Pohlavie: Žena
Bydlisko: Slovensko
Reputácia: 0


Re: Rozchod

Poslaťod ema » 14 Feb 2018, 03:28

Ahoj. Zavislost na hazarde alebo comkolvek inom je choroba. Mala si ho vziat za odbornikmi z centra pre liecbu drogovych zavislosti a nie ho poslat do certa. Ten clovek potreboval pomoc a ty si bola mozno posledna kto ho z toho mohol dostat :(
Naspat nechce asi preto, ze mu vyhovuje sloboda ktoru teraz ma, moze sa naplno venovat kamaratom, svojej zavislosti a zivotnemu stylu ktory mohol pri tebe viest len tazko. :(
  • 0

Obrázok užívateľa
ema
občasný diskutér
občasný diskutér
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 14 Júl 2014, 13:15
Pohlavie: Žena
Vek: 35
Bydlisko: Piešťany
Reputácia: 2

Re: Rozchod

Poslaťod panpulon » 22 Mar 2018, 13:45

Urcite sa k nemu nevracaj. Clovek ktory je zavisly musi chciet sam a ked bude chciet najde pomoc aj sam. Chcela si sa k nemu vratit len preto ze si nanho bola zviknuta ale zivot ide dalej najdes si lepsieho, zodpovednejsieho. Ale suhlasim ze sa k tebe ani on uz nechce vratit prave pretoze teraz mu do zivota nikto nekeca a moze hazardovat kolko chce bez obmedzeni.
  • 0

Moto: Pokiaľ chceš niečo dosiahnuť musíš tvrdo pracovať. Som profesionál na grafické práce napr. http://www.ocity.net a fitnes stravu. Pokiaľ potrebuje niekto pomôcť napíšte.
panpulon
náhodný diskutér
náhodný diskutér
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 22 Mar 2018, 13:30
Pohlavie: Žena
Bydlisko: Bratislava
Reputácia: 0

Re: Rozchod

Poslaťod Bambulka » 23 Júl 2018, 14:20

chodte od seba a určite si najdeš niekoho lepšieho, niekoho kto o teba bude viac stát. V dnešnej dobe nie je problém nájst lásku po nete, cez zoznamku.
  • 0

Bambulka
diskutér
diskutér
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 29 Júl 2016, 09:10
Pohlavie: Žena
Bydlisko: Levice
Reputácia: -50


Späť na Vzťahy, láska, priateľstvo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron